| dcaaasss a întrebat:

Salutare cine ma ajuta sa fac o capra de anul nou cum se face? ma ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| lazarc a răspuns:

Iti trebuie mai intii carcasul din lemn si capul facut tot din lemn cu cornite dupa care ei o prostire mai veche si o inbodobesti cu tel mullt tel
Success

| dcaaasss explică (pentru lazarc):

Da cum fac carcasul? asta explica-mi te rog pe termeni mai noi nu cum se spune din strabunici ca sunt din banat si nu se potrivesc regionalismele te rog big grin explica-mi daca se poate fiecare pas

1 răspuns: