| Bossu000918 a întrebat:

Salutare lume eu când eram mai mic și dormeam aveam o senzație de plutire in corp cum mă ridicam la cer și parcă revenise sufletul în corpul meu ati avut și voi senzație din astea?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| Bossu000918 explică (pentru suntserios):

Eu am avut senzația asta cum pluteam in afara corpului și după când m-am trezit numai era nimic parca coboram încet la corpul meu jos

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De mic esti nebun, si asa ramîi

| ReddY25 a răspuns:

Doamne Ferește!

| 1onur a răspuns:

Nam avut niciodată o asemenea întâmplare senzație să simt cum sufletul meu îmi părăsește trupul. Dar știu la sigur că dacă mergem săne rugăm la Biserică sufletul inima mintea noastră va fi pe mâinile lui și atunci orice rău venit ne va fi puțin mai ușor de întâmpinat.

| Bossu000918 explică (pentru 1onur):

Simțeam dormeam și pluteam așa parca era un vis pluteam in aer și după am simțit cum am coborât încet în corpul meu fara durere fara nimic

| 1onur a răspuns (pentru Bossu000918):

Nu am pățit niciodată ceia ce tu întimpinat pe trupul tău.

| Bossu000918 explică (pentru 1onur):

Cred că ar fi fost o senzație extracorporală

| 1onur a răspuns (pentru Bossu000918):

Asta nu o știu. Nam de unde ști. Corpul trupul sufletul inima ta îți sunt ale tale îți aparțin ție însuți doar tu poți ști afla Adevărul ce se întâmpla cu tine însuțihappy

| Bossu000918 explică (pentru 1onur):

Nu știu simțeam că dormeam și parcă mă ridicam la tavan așa încet la cer și după o perioadă am coborât încet în corp și atunci m-am trezit