| Armaghedon7 a întrebat:

Dati-mi idei de niste tag-uri pentru graff si cum sa le fac... poze ca sa imi fie mai usor. Cel mai smecher TAG primeste funda!
P.S.nu stiu daca am nimerit categoria.

Răspuns Câştigător
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Ai nimerit categoria. Eu zic sa te gandesti la ceva simplu si scurt. Nickname-ul tau este armaghedon7, ai putea sa folosesti hedon7, sau nu stiu...Friz( de la freeze), BDog( de la BullDog) fi creativ si nu fa ceva scurt si ai mare grija unde mazgalestii zidurile. Sa incepi cu foaia apoi dupa 5-6 luni poti sa dai pe zid, dar ai grija sa nu fie zidul cuiva, sa fie intr-un loc abandonat.

2 răspunsuri:
| Armaghedon7 explică:

Am gasit un TAG...era ascuns exact pe bluza mea :-W
Este SKATE!

| monykutza_1322 a răspuns:

Salut,Armaghedon7! eu cred ca sunt in masura ca sa te ajut in legatura aceasta problema. Poti intra pe Google apoi sa dai click pe rubrica Imagini, iar acolo scrii IMAGINI DIN GRAFFITI d-ai Enter apoi ai acolo cate doresti. Eu sper ca te-am ajutat daca vrei imi poti da Funditz happy