| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult Matei Dima(BRomania), vreau sa fac si eu ce face el, ce ponturi mi-ati da? Va rog vreau raspunsuri serioase!

PSbig grinati-mi si mie un nume gen BRomania.
Dau Funda+Vot.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ne ceri să filmăm noi în locul tău...
Vino cu idei originale de glume dacă vrei să ai succes.

| Koyzu a răspuns:

IdeiNeoriginaleLuateDePeTPU-acesta este numele, îţi place, ratatule?

| NH4OH a răspuns:

Trebuie să fii foarte creativ și inteligent.
El în primul rând e actor cu studii și facultate în acest domeniu, nu e doar un tip amuzant de pe net. Are carismă, prinde la public.
Nu trebuie să urmezi niște reguli, niște ponturi pentru a deveni ca X sau Y. Nu ai cum să atingi același succes ca nu știu cine.
Și prin această întrebare s-a făcut remarcată nepotrivirea ta în această " meserie" sau " ocupație de timp ".