| AdyAdytzaAdytzuAdrian a întrebat:

Salutare TPU spuneti-mi cum sa imi pun o poya cu mine pe un tricou sau bluza dati-mi si tutoriale sau explicati-mi voi
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| tudord95 a răspuns:

In Carffoure te duci si gasesti personalizari pentru tricouri costa 20 lei
Funda?

2 răspunsuri:
| Anto007 a răspuns:

Carrefour*, si nu numai acolo, mai sunt si alte magazine, poate (subliniez poate) si la anumite librarii. Sau poti sa iti iei un marker cu vopsea de la librarii si iti faci tu portretul.laughing

| MarinaMinodora1980 a răspuns:

Cel mai simplu intra pe www.personalizariok.ro alegi ce tricou vrei din sutele de modele sau trimiti un mesaj la ei... cu ce vrei sa imprimi si ei iti fac tricoul sau cana personalizata ieftin si te tine o viata