| SickOfWriting a întrebat:

Se organizeza de craciun un fel de concurs in judetul meu, cu tot felul de categorii.Am ales sa particip cu alti colegi la concursul de scenete si pana acum aveam o idee super tare, dar ieri am aflat ca trebuie sa aiba o tema traditionala. Sincer, nu am nici o idee, si chestia cu nasterea lui Iisus o sa o foloseasca toti participanti...deci daca aveti vreo ideebig grin
P. S.:sper ca am ales bine categoriahee hee

2 răspunsuri:
| PriiNcess a răspuns:

Faceti si voi o sceneta in care sa aratati cum duce mos craciun cadourile cu sania, sa povestiti cum coboara pe horn, cum mananaca prajiturelele lasate de copii cuminti.chatterbox de ce nu da cadouri la copii rai, ca ii vede ca nu sunt cuminti bla bla bla... o sa va vina vreo idee... sper ca te-am ajutat.:*

| SickOfWriting explică:

Da, la aste ne gandeam si noi, sau ceva de genu, dar de fapt trebuie sa fie ceva in genu la tara, adica cum a fost acum mult timphappy