| Matt24 a întrebat:

Sfat pentru impachetat! Am facut 2 braduti din hartie, ornati cu sclipici(http://www.oureverydayearth.com/......tree1.jpg) ceva asemanator cu imaginea si nu stiu cum as putea sa-i impachetez astfel incat sa nu-i deteriorez.Nu-i voi trimite prin posta ci ii voi inmana personal dar trebuie pusi intr-o punguta de cadouri si transportati.Idei?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu se poate vedea imaginea (link-ul postat). Ca idee, îi poți pune până ajungi la destinatie într-o cutie de carton, potrivită ca dimensiune cu...braduții.

2 răspunsuri:
| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Poţi să-i lipeşti de o placă de polistiren acoperită cu hârtie glasse verde/albastră etc., sau chiar să fie fâşii de hârtie creponată lipite de placa respectivă (să imite iarba, so to say) sau să o aşezi în aşa fel încât să imite troienele de zăpadă.
Îi înmânezi persoanei plăcuţa de polistiren cu brazii aşa, sau poţi s-o bagi într-o punguţă transparentă cu motive de Crăciun. (Cum sunt unele dulciuri http://www.dicksmithfoods.com.au/......llipop.jpg )

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Il pui intro cutie de carton si apoi o pictezi dar inainte daca vrei sa ii dai cu aracet diluat si ziar sau poti sa o infasori in hartie creponata