assiris
| assiris a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi filmul "Undeva... cindva..." (Somewhere in Time - 1980) cu Christopher Reeve, Jane Seymour, Christopher Plummer, regia Jeannot Szwarc? M-ar interesa filmul sau macar un magazin unde se poate gasi.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu stiu, dar poti sa vezi filmul pe youtube la adresa
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai, ai cautat pe toate site-urile? Ca vad ca tot nu vrei sa pricepi ca si Doamnele Ejaculeaza! E ceva firesc, placut superrelaxant si Normal, pentru categoria respectiva de Doamne - cinste lor! Intreaba-l pe Bula, precis stie ceva util, e brici baiatu`! Si, sa stii ca si mie imi place, si mi-a placut de la inceput filmul! Bafta!

assiris
| assiris explică:

Multumesc mult deja am premiat linkul care mi-a implinit dorinta