| Lilli a întrebat:

Sugestii de un tatuaj pe spate?(nu prea mare, si sa fie gen vintage sau chestii de astea). Cele mai dragute si care-mi plac cel mai mult au funda.:*

Răspuns Câştigător
| Lidia02 a răspuns:

Eu spun sa iti faci un tatuaj micut, finut si dragut, nu stiu ceva mai special. Mie imi place foarte mult tatuajul Antoniei de la incheietura e foarte frumos dar ramane la alegerea ta :* sper ca te-am ajutat...happy

3 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Tu ai auzit sau ti s-a explicat cu ce boli te poti pricopsi de la tatuajele astea, din cauza instrumentarului nesterilizat cum trebuie?
Intai informeaza-te asupra riscurilor si apoi gandeste-te daca iti mai trebuie asa ceva sau nu?

| Lilli explică (pentru PangeeaRogvaiv):

M-am informat despre absolut tot.si stiu toate riscurile si de astea.mam gandit si tot vreau un tatuaj.straight face

| BaSStY007 a răspuns:

O sa-ti para rau mai tarziu, si daca vei vrea sa-l stergi nu vei putea sau te va durea enorm