| Văduva neagră a întrebat:

Sunt clasa a 8a si as vrea sa stiu ce parere aveti de liceul de arta Regina Maria? din constanta. ar fi o idee buna? sunt destul de talentata, ce pot iesi dupa terminarea liceului?

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

E un liceu destul de bun tinand cont ca esti talentata nu vad de ce nu ai urma acest liceu... iar dupa terminarea liceului poti sa fii coregraf, pictorita, tot ceea ce tine de domeniul artei.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruxy de la Blaxy Girls este acolohee hee.

| bugu a răspuns:

Si eu vreau sa dau la liceul de arta Regina Maria. dar o prietena de-a mea este acolo si profesori sunt batrani, liceul este nerenovat nu stiu.mama vrea sa ma duc la liceul de arta din bucuresticrying