| alexisgeaninucka2001 a întrebat:

Tocmai am aflat despre webkinz junior. Puteti sa imi faceti si mie un cont? nu am cont acolo, si nici cod, deoarece v-am spus ca parintii nostri sunt foarte saraci.
Va rog! tineti cont de saracia familiei noastre, pentru ca nu avem ce manca.

28 răspunsuri:
| FanPoP a răspuns:

Webkinz este cool.

| flavius619 a răspuns:

Iti fac eu dar codul til dau pe idul meu flavius1997 bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bani pentru un calculator dar nu ai ce sa mananci? Cine o sa te creada?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama miruna.Nu inteleg despre ce bani vorbesti.Despre 20 de lei noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e Nicolae Grigorescu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont, am si coduri, uite-le:
usrulet panda:JACJUV2Y
pisica siameza:LC7PTA64
hamster mazin:W22Y-6VJ5-HF5E-L57E
chihuahua:3XXJ4TSV
terrier alb(bichon alb):NBQ9R742

Pe cine incerc sa pacalesc, sunt folosite de mine! Apropo, am si un leu caramel, dar am adoptat leul la bunica mea si nu stiu unde es codul.Am 21 de webkinzi si poimaine imi mai iau un caine husky! Am 299 887 Kinzcash si lucruri exclusive de la adoptii, Multe camere si am organizat o petrecere pe 25 noiembrie, ca atunci e ziua la ursuletul panda, e fetita.Am MULTE camere si echipate, am o camera de Craciun cu noile chestii de Creaciun de la W SHOP, paturi cool si 4 gradini.Doua cu fructe si legume plantate+o floare care face gogosi. Una de relaxare(include piscina mare, exclusiva, de 8 webkinzi, sezlonguri, peluze, umbrele, copaci, masute, plante exclusive si neexclusive etc.), iar 1 orientala (include copaci exclusivi si neexclusivi, plante super-cool si exclusive si neexclusive, locuri de relaxare etc.), in gradina de relaxare mai am si Spa! Oricum, am o baie super(cu chiuveta, cada, WC etc.), o bucatarie (cu 2 frigiere de 1500 kinzcash+una exclusiva, carti de retete, scaune si masute pentru webkinzi, rafturi, acel cuptor in cae au nevoie de 5 ingrediente etc.), 2 dormitoare(cu plante cateva jucarii, paturi, super-tapeturi etc.), o camera de joaca (cu muuulte jucarii si masini exclusive etc.), o camera de petrecere(inca nu e gata), o sufragerie(cu scaune, pom de Craciun, televizor exclusiv, masute, super-tapet si podea, covorase cool etc)si mai am mai multe camere da' sunt prea multe. P. S.:tapetele cool sunt in toate camerele. Draga mea alexis2001, ai bani de calculator da' nu ai ce sa mananaci? Hai fetitzo ca nu suntem prosti.Si ca sa-ti fac in ciuda:SUNT BOGATA! tayal meu e mecanic, iar saptamana asta are 3 masini de facut, dar depinde de problema masinei. Dar cel mai des ia cam 15000 EURO! Dar cei care au bani se duc la el, nu ca tine. oricum, BYE! P. S.:Ma cheama Sapphyra.

| lluiza12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aadriana1234 KMTZfj35 E adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei andrutza, o stii pe BombonikaMi120? E prietena mea.Ai raspuns la intrebarea ei. Apropo contul de care v-am spus e al ei, dar mi-a dat si mie parola si lucram impreuna.Dar...am uitat perola contului.Deci,eu sunt prietena lui BombonikaMikki120, andrutza.Contacteaz-o pe ea. E contul ei, andrutza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are id de mess, andrutza.Doar ca din greseala si-a sters tot si nu mai are.Astepta pana isi mai face altul si atunci iti zic eu. Ok?(Sapphyra)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai calculator dar nu ai ce sa mananci? Cine te crede oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te crede oare alexis? toti o sa isi dea seama. adica ai calculator dar nu ai ce sa mananci? si apropo ma cheama ANDREEA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiam facut cont. este didibuza iar paola este andei11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! voi tine cont de saracia ta! intra si da acolo unde scrie, nu am un cod! da pe cumpara! tin-e minte, nu vei plati nimic daca dai acolo! ceao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id tau si iti dau eu doar daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci de unde ai calculator milogule

| AndiNyctophilia a răspuns:

Webkinz junior nu exista in Romania, dar poti sa-ti faci un cont de proba sau sa cumperi un lil´ kinz ( e vreo 20-30 de lei)

| Letty03 a răspuns:

Nu aveti ce manca dar banii de calculator si de internet aveti, nu?

| andrutza_2871 a răspuns:

Hei Sapphyra ma contactezi si pe mine la adresa de mass hadarandra@yahoo.com sa facem schimb?

| andrutza_2871 a răspuns:

Dar are id de mass? Sapphyra.

| andrutza_2871 a răspuns:

Ok mersi shapyra

| dumitrita25 a răspuns:

Da ce daca ati face webkinz jr aisa ai ce manca si tu minciuneste ca nu ai bani dar ai comp cine e de acord cu mine sa imi dea fundita va rog

| dumitrita25 a răspuns:

Minciunosule

| alexisgeaninucka2001 explică:

Anonim, eu nu am bani. 200 de mii=bancnote din acelea rosii cu Nicolae Grigorescu!

| alexisgeaninucka2001 explică:

Acei bani de 200. 200 cu Nicolae Grigorescu pe ei!

| alexisgeaninucka2001 explică:

Nu mai sunt eu da porcarii din astea!

| alexisgeaninucka2001 explică:

Dar e adevaraaaaaat!crying

| madyelena12 a răspuns:

Cine o sa te creada.Pt ca ai pc(calcolator) ai si net ( internet) si cine stie poate ca si laptopsi cine stie poate ca ai si multe altele... poate oi avea si vila ce minciuni ai in tine, nesimtitule

| taniadrula a răspuns:

Sti ca sunt pentru 3-6ani