| anonim_4396 a întrebat:

TPU desi am 13 ani mie imi place sa croiesc haine, si cum nu am alte modele decat papusile, le fac haine lor (nu ma mai joc cu papusile stati linistiti). Acum am cam ramas in pana de idei cu modele de haine...imi place in special sa croiesc saree-uri(haine de indince) si haine foarte lamoda adica blugi stramti cu top-uri mai lungi-scurte cu jackete drgutze sau blugicu rochie...multe combinatii! Imi puteti da si mie site-uri sau sfaturi in care pot gasi modele de haine choiar daca sunt de oameni sau de papusi? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Diabl0 a răspuns:

Ia si tu din filme sau din imagini de pe google, sau te poti uita la prezentari de moda pe youtube, try it.

| Pisicanazdravana a răspuns:

Si mie imi plac fffff mult sariurile, dar nu stiu cum sa le croiesc...sad ma ajuti te rog!