| Eka7Lyzza a întrebat:

Tu ce vrei sa devii cand vei fii mare?

Răspuns Câştigător
| looolliika a răspuns:

Doctorbatting eyelashes

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebelusha_7968 a răspuns:

Politista

| Hikari a răspuns:

O persoana apreciata.

| KikiRiki98 a răspuns:

Ceva in domeniul masajului, imi place foarte mult sa fac masaj si am simtul si pipaitul foarte dezvoltat.Si in plus se plateste si binehappy
tu?

Răspuns utilizator avertizat
| raduvladut08 a răspuns:

Fizician

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt deja salariată!
Pa, pa.

| miruna_8773 a răspuns:

Sa lucrez la banca

| PinkPanther a răspuns:

Turist

| Katherineeeeee a răspuns:

Actritahappy si visul meu e pe cale sa devina adevrat (desi am 13)laughing

| Lorry_4731 a răspuns:

Avocat sau psiholog!

Răspuns utilizator avertizat
| Eka7Lyzza explică:

Eu vreau sa lucrez in domeniu crimelor, poate si spionajului, asta legat de securitate.
Multumesc tuturor pentru raspunsuri.

| adynutza65 a răspuns:

Eu as vrea sa ma fac coafeza

| MuresanVlad a răspuns:

Salut! Eu as vrea sa ma devin un pictor, sau o alta ramura, tot legata de desen si arta ar fi sa devin web-designer sau arhitect. Imi place foarte mult sa desenez si sa pictez, si de aceea cred ca mi se potriveste. Tot acceasi ramura ar fi designer de interioare sau designer de haine. In schimb, imi mai place si geografia, deci sa devin un geograf si unul care face poiecte pentru tara si altele este o idee foarte bunahappy

| Angelo_8993 a răspuns:

Inspector agro-alimentar

| noi3 a răspuns:

Astronaut.
inca n-am renuntat.

| WhyDoYouStareAtMyName a răspuns:

Astrofizician

| AloneQsFini a răspuns:

Fotograf sau ghid turistic sau ceva in domeniu turismului.

| XKidutzaa a răspuns:

O profesoarabig grin

| Mao a răspuns:

Vreau să fac limbi străine sau / şi relaţii internaţionale.

| Elenaaa23 a răspuns:

Mie mi-ar place ceva la criminalistica sau anti-teroristic.

| SadRomance a răspuns:

Cantareata.

| loveiseverything a răspuns:

Calaret! Ador sa calaresc!

| Musat_Mihaela_1995 a răspuns:

Vreau sa fiu avocata!

| Romcik a răspuns:

Emm, deci asa: de la început vreau să-mi fac o carieră de succes în domeniul finanţelor, să am sigur că şi o reputaţie bună, apoi nici nuştiu, poate într-un partid, sau unul nou voi crea), dar aş vrea cu adevărat să schimb ceva în ţările astea, în sens pozitiv desigur, apoi premier-ministru sau preşedinte) Dar ce-o mai fi om mai vedea)