| Decebal a întrebat:

Un actor neaparat trebuie sa fie talentat?

Răspuns Câştigător
| dragalasica a răspuns:

Pai nu e neaparat, insa nici nu trebuie sa fie o nulitate in domeniu.

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebuie sa ai inclinatii spre acest domeniu, dar fara talent nu faci nimic.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Când vine vorba de artă, întotdeauna e nevoie de talent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing E ca si cum ai intreba, Un om are nevoie de oxigen?
Actorul cu talent se hraneste... cu el se naste si imbatraneste.
laughing E cam stupida intrebare! Cum crezi ca poti intra in pielea personajului? Cum poti sa transmiti atatea mesaje oamenilor, fara talent? Crezi ca te invata cineva? Regizorul doar te pozitioneaza in fata camerei si iti arata o singura data.
Daca nu ai talent nu te inscrie la UNATC, sa nu crezi ca orice actor ajunge vedeta internationala. Pierzi banii daca termini o faculate(la taxa; la stat iti trebuie talent)

April
| April a răspuns:

Daca nu e talentat, nici nu e actor, e interpret de roluri.Chiar si pe scena lumii, de vrei sa ai succes ai nevoie de talent si fiecare dintre noi are unul.Ideal este sa ni-l descoperim, sa-l urmam si atunci vom sti ca ne-am implinit destinul.Numai bine.

| akind a răspuns:

Altfel la ce mai esti actor?
sa se apuce de altceva!

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Ca lumea sa te aprecieze ca actor trebiue sa ai talent dar poti sa ajungi si fara talent un actor de duzina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un actor da, dar cati sunt actori intr-adevar?
L-ai vazut pe Mihai Petre in Aniela? Penibil, cel putin...

| Xena20 a răspuns:

Asta cu talentul e un mit, talentul la actorie ( sau la orice ) se capătă daca te pasionează ceea ce faci. Orice om poate fi actor daca ajunge sa îl pasioneze.