| anonim_4396 a întrebat:

Un mic cadou cultural din Labis;"Bataile versului am prins a deprinde/Nu din carti ci din hora din dant/Rimele din bocete si colinde/Din doinele, seara, cintate cintate pe sunt.

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ma uimesti mereu cu sensibilitatea ta.Labis a fost si este printre preferatii mei, ma bucur ca si tu il apreciezi.

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Multumesc, Harciog, pentru momentul de sensibilitate poetica. Mira

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V-as fi servit un cadou cultural din Hirciog dar daca scriu ceva in seara asta miine mi se pare ceva de domeniul, ha ha ha, sau poate e ceva ...nu pot sa-mi dau seama.