| FuckinShit a întrebat:

Unde găsești inspirație?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere ca o poti gasi oriunde. trebuie doar sa o cauti.
marilor personalitati le venea inspiratia cand se relaxau. deci daca te relaxezi atat fizic cat si psihic, te va lua ea prin surprindere.

8 răspunsuri:
| MG4Life a răspuns:

Oriunde, in special in natura!

| KyraW a răspuns:

Fiecare cu muza lui. Poate fi o persoana, un obiect un loc, un infinit de chestii ce tin de material vizual/olfactiv/auditiv. Orice e palpabil.Muza mea e sentimentul de tristete,da un sentiment, abstract, nepalpabil.Sunt nebuna, si-mi contrazic singura teoriile referitoare la arta si alte lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul lyon: stai afara tongue sau bea o bere si apoi...asteapta...ceva trebuie sa iti vina in minte

| Amorezatul a răspuns:

Cea mai multa inspiratie o ai in GURA, apoi in diafragma si plamani laughing) Depinde de ce inspiratie vrei si la ce te referi!

| FuckinShit explică (pentru Amorezatul):

Amuzantbig grin.Intrebarea e la categoria Arta, cum crezi la ce eu ma refer?!happy

| Amorezatul a răspuns (pentru FuckinShit):

laughing) Glumeam! Pai inspiratia trebuie sa vina de la sine mai, nu trebuie sa fie o chestie pe care sa o astepti si sa ii grabesti chemarea! Iti pot spune ca studile arata si asta iti zic sigur ca am probat pe pielea mea ca daca bei o bere creativitatea este la cote maxime. Creativitatea si inspiratia sunt cam mana in mana! O alta forma ar fi sa nu te gandesti De ce nu ai inspiratie ci sa te gandesti: Daca asi avea inspiratie...ce asi face? si uite asa se rezolva :p Sper ca te-am putut ajta!

| ShyKido a răspuns:

Carti. Filme. Oameni. Intamplari.
Idk.in tot ce ne-nconjoara.

| Mimmy a răspuns:

Laa creative monkeyz laughing) aia dau fel sh fel de pze care mai de care mai ciudate tongue