| Cjay a întrebat:

Unde pot gasi episoade pe plus din Iubire si Onoare adica sa nu fie ce da la televizor sa fie mai multe episoade care o sa urmeze ...Va rog ajutati-ma! ma ajutati?

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Nu se pot urmari episoade de acest gen decat dupa ce au fost date la televizor. Ai rabdare happy

| DolcE_7446 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva pe vreun site, asta ar insemna sa intre toti amatorii de film pe respectivul site, sa vizioneze episoadele in avanpremiera si ratingul lor d la tv unde sa mai fie? Ei inca filmeaza la acest film iar daca au episoade terminate fii sigur ca nu le.ar scapa pe net.
De obicei un serial il poti gasi pe Youtube atunci cand episodul respectiv a fost difuzat la tv la noi sau in alte tari.
De exemplu ai un serial preferat de originalitate straina, filmul a fost difuzat in tara de origine in avanpremiera iar apoi poti gasi pe net toate episoadele chiar daca la tine in tara este deja la al 2 lea episod de difuzare.
Sper ca ai priceput!

| Cjay explică:

Mai expertilor stati linistiti ca sunt episoadele dar sunt in alta limba. expertilor in calculatoare si in netwinking. eu voiam doar sa va intrebare daca le'ati gasit nu sa imi ziceti de premiera si alte alea ca stiu si eu. dar trebuie sa fie cu un episod macar in fata!

| nicoletahatos a răspuns:

Si eu am nevoie de asa ceva

| smileygirl a răspuns:

Pe youtube scrie iubire si onoare...creca iti da!big grintongue