| anonim_4396 a întrebat:

V-ati gandit vreodata cate ati putea face daca ati putea opri timpul? ati putea copia la toate testele, ati putea sa va luati orice ati dori de magazin fara sa platesti nimic...etc. dar acestea sunt numai visuri...

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Visuri, idealuri...
Asta numesti tu ideal, a lua din magazin orice doresti si a copia la test? Incepe sa mi se faca mila. Ori nu faceti diferenta dintre vise si visuri, ori va legati de lucruri efemere, superficiale.
N-as vrea sa opresc timpul, mi-e teama c-o sa porneasca din nou, iar eu n-o sa ma pot integra, conforma.

| Sapphire a răspuns:

1. M-as duce si le-as da cu o piatra in cap lui Basescu si Boc.
2. M-as duce noaptea la tipul care mi-a furat "corazonu", l-as privi cum doarme, i-as fura un sarut, un zambet si o privire...
Vise, intr-adevar...

| Pancake a răspuns:

Proababil, dar stiti ca nu strica sa visezi. Ce as face eu? laughing Haha, pai probabil as lua, cum ai spus si tu, tot ce-mi place din magazine. Apoi as opri timpul fix dupa ce as face o gafa din aia frumoasa cum am eu obiceiul... laughing si m-as gandii putin cum as putea remedia... si aah! Cate as mai putea face laughing

| Nicoleta a răspuns:

Ar fi cevawinking...pacat ca e irealizabil

| mymy a răspuns:

Da.

| mymy a răspuns:

Da.visuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai as opri timpul in timpul unui apus casa il privesc mereu si apoi as merge intr-un magazin de muzica si as lua o chitara si as merge in mijlocul unui ocean si as canta privind apusul si apoi daca tot as putea sa opresc timpul pot sa-mi fac drepte pana la cer si mas arunca si as plati chitara nu imi place sa fur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai as opri timpul in timpul unui apus casa il privesc mereu si apoi as merge intr-un magazin de muzica si as loa o chitara si as merge in mijlocul unui ocean si as canta privind apusul si apoi daca tot as putea sa opresc timpul pot sa-mi fac drepte pana la cer si mas arunca si as plati chitara nu imi place sa fur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai as opri timpul in timpul unui apus casa il privesc mereu si apoi as merge intr-un magazin de muzica si as loa o chitara si as merge in mijlocul unui ocean si as canta privind apusul si apoi daca tot as putea sa opresc timpul pot sa-mi fac drepte pana la cer si mas arunca si as plati chitara nu imi place sa fur

| `KiddO` a răspuns:

Hahaha! Da, interesant. Probabil nu as copia la niciun test, nu as fura nimic, nu as face nimic ilegal. happy As folosi timpul asta "oprit" ca sa imi indrept toate greselile, as scrie niste scrisori si as pleca undeva departeee! day dreaming. Desigur, sunt doar vise.

| rebela a răspuns:

DA... ar fi prea misto daca am putea sa oprim timpul. Dar cred ca primul lucru pe care las face ar fi sa merg in toate magazinele si sa-mi cumpar tot ce vreau si as mai putea face multe lucruri...pacat ca sunt doar visuri

| andre2726 a răspuns:

As face in asa fel incat sa ma distrez la maxim dar cum ai spus tu vise
si foarte putin probabil sa se gaseasca o masina a timpului prea curand big grin

| iuliana_8815 a răspuns:

Ce sa fac daca opresc timpul? hm... buna intrebare insa diana daca toata lumea ar avea puterea asta ghci ce s-ar intampla ar fi haos e mai bine sa nu aiba nimeni aceasta putere sau doar cei care au grija de ea decat sa o avem toti si sa murim de suparare happy bye

| samuelpancu a răspuns:

Cred ca primul lucru pe care l-as face ar fi sa stau o zi sa ma gandesc la greselile pe care le-am facut si sa incerc sa le repar pe cat posibil.