| Berta a întrebat:

Va pare rau de moartea lui Jean Constantin?

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

A fost si va ramane cel mai mare actor al comediei din romania...

17 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Bineînţeles, orice om merită să trăiască.
Pa, pa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da, mare pacat, toti actorii mari a Romaniei se duc.

| Berta explică:

Imi e atat de greu sa declar un castigator!

| Kitty a răspuns:

Da, chiar da.

| DeyCj a răspuns:

Da. A mai murit o stea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, am pierdut un mare actor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a interpreta replici cu un anumit talent e treaba actorilor. A trait si a murit exact cum si-a dorit.Imi pare rau ca s-a dus in acelasi context in care Hemingway a luat drept motto cuvintarea unui ziarist la romanul "Pentru cine bat clopotele"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost un mare actor romansi va ramane

| ELD a răspuns:

Era un artist care stia ce vrea de la viata. Dumnezeu sa-l ierte!straight face

| IlegalSmile a răspuns:

DAp chiar juca ff bine ca actor big grin.Asta e toti morim pana la urma

| max_4494 a răspuns:

Fara Jean o sa zambim mai putin!

| maria ;x a răspuns:

Buna.sad Normal ca ne pare rau pentru ca "A cazut o stea"... Dumnezeu sa il ierte!

| botafogo a răspuns:

Da. A murit Dem Radulescu Puiu Calinescu Gheorghe Dinica...Toti actorii, stelele romaniei se duc.Asa incet romania va intra in faliment si vom fi conplet izolati

| vivi_5803 a răspuns:

Foarte tare deoarece era un actor comic!

| Cezar17 a răspuns:

Da mie imi pare rau era un actor foarte bun

| iasminhappypills a răspuns:

E pacat, dar a trait destul de mult, se sting cu totii incet, putin cate putin, nu mai e ce a fost odata, chiar daca nu am apucat vremea aiam se stie din relatari normal ca imi pare destul de rau...sad se duc cei mai buni