| DennyD13 a întrebat:

Va rog, cine stie sa imi spuna si mie cum se numeste arta de a face desene in acest gen : https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......2771_n.jpg
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| vladuss09 a răspuns:

Cred ca sunt poze din manga. Manga fiind benzi desenate unde mai apara asemeanea poze. Dar nu cred totusi ca au un nume propriuwinking

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu e nici o manga ci intr-adevar e un stencil. Daca verifica-i putin pe google images n-ai mai fi marcat un raspuns prost ca fiind castigator. Malleus merita funda.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu cred că au un nume, în engleză ar fi "stencil drawings" sau dacă e graffiti, "stencil graffiti".

| vladuss09 a răspuns:

Nu merge poza... Downloadeazo si incarc-o pe imgur.com

| DennyD13 explică (pentru vladuss09):

Mulțumesc! happy

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru vladuss09):

Nu au nici o legătură cu manga.

| vladuss09 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Se vede ca nu citesti manga happy

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru vladuss09):

Citesc manga dinainte ca părinţii tăi să se fi întâlnit, bă puţă.

| vladuss09 a răspuns (pentru DennyD13):

Cred ca sunt poze din manga. Manga fiind benzi desenate unde mai apara asemeanea poze. Dar nu cred totusi ca au un nume propriuwinking