| JeyJey a întrebat:

Va rog intrati pe acest blog :D
http://www.cartarescu-jianu.blogspot.com

Răspuns Câştigător
| m5789932 a răspuns:

Ok, intra si tu aici:
http://www.sondaje.tk

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Prea mare imaginea de sus, uriasa chiar, strica tot site-ul; micsoreaz-o si o pui instanga sub titlu, avand in continuare un fundal verde-albastru;
si inca ceva... mai lucreaza putin la site, si grupeaza-l pe pagini, ca sa fie ceva mai ingrijit.

| m5789932 a răspuns:

Priveste site-ul meu sa vezi cum e structurat. si modul cum este organizata informatia

| m5789932 a răspuns:

De ce mai ceri pe TPU, pareri, daca nu le accepti?
Eu ti-am dat un sfat, si nu ca unul care a avut pentru prima data un blog sau un site, ci ca unul care cat de cat stie cu ce se manca astea; Dac tu nu le accepti, macar nu mai zii nimic, ca esti penibil;
Sa stii si tu: Un blog bun sau un site bun nu sta in cate click-uri primesti sau cati iti vizioneaza site-ul! Asta ca sa stii si tu ( ca te tot laudai cu numarul de vizitatori! si eu pot aduce peste 100vizitatori pe zi, dar la ce folos, daca doar intra si ies?)