| SakuraHarunoさくら春野 a întrebat:

Va rog sa imi dati idei pentru desen! Dar nu pictura!big grin Funda la cele mai multe idei!

4 răspunsuri:
| cici_3783 a răspuns:

Pai ar trebui sa desnezi ce vezi multi pictori o fac nu conteaza ce desenezi atata timp cat o faci cu inspiratie succes

| rafyx27 a răspuns:

Deseneaza si tu un anime de ex. Sakura (sfat :pune o foaie de xerox pe monitorul calculatorului si doar da cu creionul... toti o sa creada ca tu ai facut-o)

| SakuraHarunoさくら春野 explică:

Mai multe idei? am zis mai multe idei!

| SakuraHarunoさくら春野 explică:

Plus sunt priceputa la desen...Am mai facut fete care plang langa o fereastra intr-o camera intunecata... unicorn,sasuke shippuuden,kabuto cu bandana konohei, ochii lui orochimaru, mai multe si am ramas fara idei