| ๓itนpitน a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vreti sa desenati dar nu aveati ce si va enervati din cauza lipsei de inspiratie?
Ce faceti in asemenea situatii?

7 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Daaa, de cate ori! Decat sa ma enervez si sa stric ce-am inceput, renunt si continui cand simt ca am inspiratie si dispozitie big grin

| MenInShadow a răspuns:

Io am ce desena laughing pacat ca nu prea ma pricep crying
De obicei, eu incerc sa desenez anime, sau animale, peisaje, si ma uit pe google images, dar nu prea imi ies. Acum vreo luna sau 2, imi ieseau destul de bine, dar acum nu stiu ce am crying
funda?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Pai eu intodeauna am imaginatie b-)

Răspuns utilizator avertizat
| Lolalol a răspuns:

Daca nu ai inspiratie uitate pe internet la poze faine, peisaje, desene si stai cu o foaie de hartie si un creion in fata si sa vezi cum iti vine inspiratia. Daca vrei mai asculti si o melodie care sa iti placa.

| KissGirl_5159 a răspuns:

Mi se intampla si mie sa nu am inspiratie tot ce trebuie sa faci este sa te duci intr-un loc linistit in care sa nu te deranjeze nimeni (ex. in curte) si sa desenezi ce vezi (nat.statica etc.) FUNDA?

| Ralukutz_9735 a răspuns:

Da...mi s-a intamplat.
nu stiu ce sa iti spun.intreaba si tu pe cineva ce sa desenezi sau suna un prieten.big grin