| flavius01 a întrebat:

Vi se pare ca am talent la scris? Ati cumpara o asemenea carte daca s-ar publica? Astept parerea voastra sincera, va rog! :D
http://www.wattpad.com/8814888-chipul-razbunarii-%C3%AEn viere-prin-moarte

2 răspunsuri:
| Allix13 a răspuns:

Interesant...si misterios.Probabil as cumpara o asemenea carte dar tin sa precizez ca eu nu prea citescbig grin(mai mult mistere, SF si intamplari interesante). Daca asta e pasiunea ta eu zic sa o pastrezi, eu cred ca ai talent si nu ar trebui sa renunti. happy

| FadetoBlack a răspuns:

Mie mi se pare interesantă, probabil că aş cumpăra.