| vivalavida a întrebat:

Vine ziua parintilor mei si vreau sa le dau cadou ceva facut de mine, imi puteti da niste idei sau niste site-uri cu tot felul de idei? dau fundita :p

Răspuns Câştigător
| kindy => andra a răspuns:

Ia o poza cu tine, una cu mama ta, una cu tatal tau. una cu fratele sau sora (daca ai) si fa ca un colaj. iti spun ca asta e cel mai frumos cadouwinking totihappy

7 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

Colaj de fotografii pus intr-o rama fie facuta de tine(se poate face dintr-un milion de materiale!), fie cumparata
la multi ani parintilor si bravo lor pentru ca te-au educat ca sa stii sa oferi cadouri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-le un album de fotografii ( asta daca nu exista deja!) cu momentele importante din viata lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O felicitare un desen un la multi ani un pup si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! as vrea sa imi dati voi niste site-uri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai aveti si alte sfaturi
? eu nu mai stiu!

| nona14 a răspuns:

Poti sa faci un cosulet in care sa pui felicitari ca http://www.youtube.com/watch?v=M114KFbDoEc

| Mc Master a răspuns:

- o poezioara / cateva versuri scrise special pe persoana draga

- o felicitare facuta manual (folosind o poza, folosind carton si culori, folosind carton si colaje, folosind matrite cu ajutor carora sa coasem cu ata diverse modele)

- cumparat o lumanare mai mare si modelata de noi cu mana sa ajunga un om de zapada / orice alta forma ne dorim