| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Ceva idei? Ma plictisesc de moarte plz ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU happy

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Eu când mă plictisesc citesc, fac desene/schiţe, îmi sun prietenii, ies afară, încerc să caut site-uri intrigante pe Internet, scriu diferite idei, îmi notez citate...sunt o mulţime de lucruri pe care le-ai putea face, îţi trebuie doar puţină imaginaţie şi inspiraţie de moment.

| petruI a răspuns:

Rasp la intrebari pe TPU, ascult muzica si tot ce ma face sa ma simt bine.

| filipm2001 a răspuns:

Citeste o carte winking

| aliceinchains a răspuns:

Văd întrebări de genul ăsta din ce în ce mai des...aș vrea și eu să mă plictisesc așa ca voi... poți să te uiți la televizor, să stai pe net, să citești cărți și/sau reviste, pe net sunt o grămadă de filme și seriale la care să te uiți!

| agentulagent a răspuns:

Eu ies la plimbare pe malul marii(asta pentru ca am posibilitatea), pentru tine? iesi intr-un parc, la o plimbare, mai vezi lumea

| LyaLiana a răspuns:

Pai daca iti gasesti ceva sa faci si care iti place poti face sa treaca timpul mai repede...
ex de ce poti face: poti sa te joci jocuri pe pc, sa vb pe mess, sa iesi cu prietenii etc si o sa vezi ca o sa treaca timpul mai repedewinking

| felice a răspuns:

Dorm laughing