| NomGol a întrebat:

Voi unde va duceti de Revelion?

Răspuns Câştigător
| Oproo a răspuns:

Poi suntem o gasca de vreo 15 (baieti si fete) si facem colecta de bani! i adunam si caumparam azi tot ce trebuie iar maine incepe nebunia la unul dintr-e noi acasa si pe la ora 8-9 mergem cu "plugusorul" doar pe la noi acasa (adica pe la cei care facem revelionul) iar pe la ora 11 ne adunam inapoi la unul dintre noi acasa si numaram 1000 de secunde pana la noul an laughing!

17 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nicăieri, stau acasă.

| OanaVlad a răspuns:

Eu stau acasa happy tu?

| NomGol explică (pentru OanaVlad):

Eu cred ca ma duc la Predeal happy

| DraGfirE a răspuns:

Nu ma duc nicaieri trebuia sa merg cu familia dar s-a anulat si o sa stam acasa.

| MoneyMoney a răspuns:

La PLOIESTI happy cel mai smecher de smecher oras din Romania happy

| dienuta1990 a răspuns:

Sincer cred ca ma duc impreuna cu familia in centrul orasului la artificii si apoi ma intorc acasa.

| AlinnutSsa a răspuns:

Acasa, o petrecere cu prietenii si/sau familia
Apoi la artificii si sampanie in centru orasului

| Bog15 a răspuns:

La o nunta, sub poarta sarutului, nu sunt eu ginerele laughing)

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Underworld Club

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Nicaieri,nu am fost invitat de nimeni nicaieritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur acasa.La multi ani! Mult noroc.

| OctaLoL a răspuns:

Unde? La calculator(acasa)! cu cine? Cu hainele de casa! Cand? Oricand!

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Cu prietenii la un bar sau la un restaurant

| NomGol explică:

EU cred ca ma duc la Predealhappy

| SweetFruits a răspuns:

Poi eu ma duc cu familia la niste prieteni de familie.
Tu unde te duci?:X

| lOrd2Skill a răspuns:

Eu ma voi duce la Tequila cu prietenibig grin