| sseelleennaa a întrebat:

Vreau foare mult revista comorile pamantului numarul 3. Am pierduto si numai are in chioscuri. Imi dati si mie un link cum sa o comand?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai nr 1 pe el sccrie un nr de tel pe prima pagina jos de tot sup cuprins si suni si ti-o comanzi dar trebuie sa platesti si plata drumului papa

11 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

O poti comanda numai la cgioscul de ziare si ti-o aduce saptamana viitoare.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si n-am cum sa fac rost de ea daca ai reusit te rooog ia id meu blond_laurentiu si zi-mi si mie plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau pentru comorile pamantului numerele 3 si 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca ai numerele 1 sau 2 uitate pe prima pagina si suna acolo unde zice un nr de telefon pentru informatii sau comenzi si o comanzi de acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai atenta cu lucrurile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu no am si nici pe 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pe spatele cartonului din spatele primului nr. un numar de tel si la ala faci comanda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edi-eu cunosc decat nu singur link, dar ti-l dau pe acesta:www.deagostini.ro.Pe cei de la deagostini ii poti suna la:(021)40 10 888, daca vrei sa ai si numerele precedente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu
nr.

pentru Romaniasad021) 40 10 888

| sseelleennaa explică:

Nu mai conteaza am luat-owinking