| Love1D a întrebat:

Vreau niste sugestii pentru arta Quilling dar nu prea complicate nu sunt profesionista! Mai simple posiblie!
Dau funda celor mai frumoase sugestii!

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Quilling, na, poftim, inca o anomalie a omului modern: invarti niste fasii de hartie colorata si volens-nolens pui de-o arta? Eu asa am crezut dupa ce ti-am citit intrebarea si am cautat sa vad cu ce se mananca Quillingu asta.
Apoi am citit ca se intampla de sute de ani, ca are traditie si n-am mai fost asa pornita da` nici nu-mi place.
Am intrat pe You Tube, am scris doar Quilling si-am dat peste zeci de tutoriale, majoritatea in engleza, altele chiar si-n romana.
Parcuge sugestiile de-acolo, unele sunt cele mai simple posibile si-ti alegi tu pe cele mai frumoase, ce tot atata?