| Park1Suin a întrebat:

Vreau s-a invat sa fac lucruri handmade. Dati va rog tutoriale.
Dau FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Olariu_1989 a răspuns:

Buna :) sunt multe, multe locuri unde sa inveti, dar mie-mi place asta http://www.facebook.com/handimania.fp?fref=ts

Daca mai vrei informatii poti sa ma cauti oricand pe www.facebook.com/handmadebyalexandra sau id de mess: m3alexx

6 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=b5xreIfdbgo

Asta e chiar canalul meu. Voi mai posta filmulete, am mai multe dar nu vreau sa le ppun pe toate din prima zi