| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin actrita de filme de groaza si cantareata. E ceva rau daca le fac pe amandoua de la varsta de 12 ani?

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De la 12 ani nu ai sanse, poate mai tarziu.

| hândel a răspuns:

Fa ce te face fericita, dar tine-te de scoala. In caz de cariera de actrita, cantareata nu merge, barem sa ai o indemanare profesionala. Bafta multa-ti urez.

| florar a răspuns:

Poti face ce vrei, daca ai timp...nu conteaza ce alegi, conteaza sa iti asumi o oarecare raspundere; mai trebuie sa si inveti...trebuie sa gasesti un sonsor si un studio sa trimiti portofoliu sau sa astepti sa dai la institut la momentul potrivit!

| domidoc a răspuns:

Ai grija sa nu ajungi o cantareata de groaza.

| VladDu a răspuns:

I-mi dai un autograf daca ajungi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Rău este că îți pierzi copilăria care este cea mai frumoasă parte a vieții unui om, fără griji și nevoi!
Să ai baftă să ajungi vedetă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca arati ca Hannah Montana ai sanse sa reusesti in filmele de groaza. Succes big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai deja esti de groaza.mai trebuie sa bantui... uuuuuuuuuuu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai deja esti de groaza.mai trebuie sa bantui... uuuuuuuuuu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai posibilitatea sa le faci pe ambele de la aceasta varsta este super.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 20 e ani

| maxQ a răspuns:

laughinglaughinghappylaughing)) asa zic si eu la 17 ani vreau sa fiu fotbalist, boxeor, cantaret, actor, cascador, pilot, scafandru etc etc. Ca sa canti si sa joci in filme iti trebuie mult talent.

| RoX1 a răspuns:

Rau e sa speri si sa nu ai talent.important e sa crezi in tine si inteligent ar fi sa astepti si sa vezi daca tu chiar iti doresti asta si nu e doar o placere sau un moft de copil happy in plus, cum au zis ceilalti.ar fi pacat sa pierzi ani frumosi doar pentru ore tarzii de munca si bani.pe care daca esti desteapta oricum ii vei face in viata happy