| Raulete_Raul_1990 a întrebat:

Vreau să imi fac parul albastru sau magenta(violet), ce trebuie să fac? Cat mă costa? Nuanţa de par îmi este şaten închis spre brunet...Dau fundă! Mulţumesc anticipat. Nici nu ştiu la ce categorie sa pun.

Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca ai parul inchis la culoare, va trebui sa-l decolorezi prima data. Apoi sa-l vopsesti. Mergi mai bine la un salon. Si acolo preturile difera.

2 răspunsuri:
| evellinalalala a răspuns:

Sunt fata, si stiu ce spun, du-te la un salon bun, pentru ca, cu culorile „tipatoare" de par nu te joci, pentru ca depinde cum ai parul (moale, aspru, subtire etc.) si daca te faci singur acasa cu decolorant s-ar putea sa ti-l arzi, sa nu iti iasa asa cum trebuie etc. Sper sa iei in considerare sfatul meu!

| evellinalalala a răspuns (pentru evellinalalala):

Daca dai un bun macar stii ca il ai cum ai vrut tu