| dragosh57 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la liceu economic la teologie, sunt clasa a 11a. Dati-mi un sfat, un detaliu, FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând nu te poți transfera decât din semestrul al II-lea. Acum nu se mai poate.
Eu zic să aștepți, totuși, până la anul și să nu te transferi acum, pentru că îți bați joc de foaia matricolă.
Dacă insiști să te transferi din semestrul al II-lea al anului școlar actual, să îți faci cererea către direcțiunea școlii din timp.
Baftă!