| anutzica001 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film si nu stiu la care asa ca va cer ajutorul ( imi plac comediile)

8 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Hotel for dogs, Old dog, Cum sa scapi in 10 zile de un barnat, 100 de intalniri big grin

| vlad_4846 a răspuns:

Little fockers

| FoarteLetargic a răspuns:

Mr. Bones

| StubblyTooth a răspuns:

Uita-te la 'Liar Liar"

| Zoe_6740 a răspuns:

The proposal e foarte misto, Valentine's Day, When in Rome, The Bounty Hunter, Furry Vengeance, Date Night, cel mai tare e Kick-Ass laughing. L-as revedea oricand, mai e si 27 dresses care e o comedie romanitica, Grown Ups, Knight & Day, Coming To America, The Girl Next Door, Wedding Crashers, Happy Gilmore, Dumb and Dumber, Big Fat Liar, The Prince and Me, Tommy Boy, 50 First Dates, Alvin and the chipmunks (este desen animat, dar e foarte comic), Mean Girls, Love Don’t Cost a Thing, American Pie, Cruel Intentions, She’s all that, Boys and Girls, Down to you, Not Another Teen Movie, 10 Things I Hate About You, The Breakfast Club si The Girl Next Door. Sper sa-ti placahappy.

| Upz0r3 a răspuns:

How hight e cel mai tare pentru comedie tongue

| Upz0r3 a răspuns:

How hight = cum sa te droghezi laughing) e marfa rau de tot mori de faci pe tine cand ii vezi pe aia ca se drogheaza cu hartie igienica si cu cenusa unui om rolling on the floor))))))

| Yasmina_7007 a răspuns:

Scarey Movie 1, 2, 3,4 estimp:Xe si de comedie dar si de groaza in acelasi timp uitete e tare! imi dai funda?