| Geo4597 a întrebat:

Vreau să ofer drept cadou un calendar personalizat cu toate lunile şi cu o poză pentru fiecare lună (de preferat sus poza şi jos luna). Cum aş putea să fac rost de el? Sau chiar dacă l-aş face singură, ştiţi programe sau ceva? Fundiţă.

1 răspuns:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
La studi când te duci te întreabă dacă vrei și calendar, și îți face poze pentru ce anotimp este și peste 3 zile vine calendarul la tine acasă, costă în jur de 20 lei.Baftă!