| JustAlice a întrebat:

Vreau sa stiu un program de hackerit..va rog..sau ceva care sa imi aflu parola la un id mai vechi ..cred ca mi-a stiut cineva parola si mi l-a hackerit.
mc:*

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Al naibii "hackerel" care a "hackerit"...
Domnule, asa ceva nu exista. Imi pare rau pentru tine si pentru toti cei care inca mai credeti ca, cu ajutorul unui programel puteti sparge parlolele conturiolor yahoo, etc.
Fii in pas cu lumea si recapata parola aia folosindu-te de datele pe care le-ai pus la inregistrare, iar de nu... Asta la vista. Multumeste-te cu asta pe care il ai acum.

11 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Conturile de yahoo nu se "hackeresc" laughing))... da stiu.suna misto "hackerit" laughing

| denisa0906 a răspuns:

Hackeritlaughing aia datongue beyy lume exista asa ceva:tonguewinking da se face doar cu ajutorul ipu`lui tau tongue ma refer adresa de ip din pc tau asa poate intra in calcwinking o zi buna si tielaughingrolling on the floor

| nelyjoly a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de astea (hacherituri) cum spui tu,,,,
1. monteaza camera de supraveghere video la usa, eventual si la intrare scara bloc.
2.cauta o cale de evacuare rapida (daca stai la bloc sai pe gem,,, daca stai la casa sapa un tunel de evacuare.
Astea ti le spun in caz ca te viziteaza astea cu kagule negre.,.,.,.,,., Asa gandeste-te bine inainte de a face vreo trasnae.

| kathessa a răspuns:

Ar fi trebuit sa ai o intrebare la care sa raspunzi!

| kathessa a răspuns:

Ar fi trebuit sa ai o intrebare la care sa raspunzi!

| ghinionist a răspuns:

Pai daca cineva ti-a stiut parola, nu inseamna ca ti l-a hackerit, ci doar ca tu ai fost neglijent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ia programu asta.""yahoo rebooted."" cu asta faci treaba fa rost de el eu nu pot sa ti-l dau sau sa te trimit de unde l-am luat eu.descurca-te/bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am control de la distanta 3. 0 de vanzare e un program care nu e detectat de nici un antivirus si se instaleaza singur in pc victimei fara aprobarea ei...care e interesat xardas2000 rog seriozitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati program de hacker de aflat passwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ProAlecks a răspuns:

Cum a spus softcristi nu exista. crying crezi daca ar exista, toata lumea ar veni si si-ar downloada si ar fi haosul de pe lume...