| Georgy1033 a întrebat:

10 septembrie, ZIUA MEA, astazi implinesc frumoasa varsta de 14 ani, LA MULTI ANI MIE!
Buna TPU vreau sa va multumesc tuturor pentru raspunsurile pe care mi le-ati oferit pentru mine toate au fost castigatoare multumesc inca odata!
Si ca sa pun si intrebarea voi ce ati primit de ziua voastra ce va placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

La multi ani Georgy! Multa sanatate, fericire si impliniri:*. Pai toate cadourile au fost deosebite si au un loc in inima mea :X pentru ca sunt primite de la persoanele dragi mie. Dar unul dintre cadoruile cele mai frumoase l`am primit la 16 ani :un urs maaare de plus de la colegii de clasabig grin.
Tu ce ai primit cadou?

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

La Multi Ani! În drumul vietii tale sa ai parte de flori parfumate si frumoase precum dragostea, fericirea, sanatatea, intelegerea, simplitatea, simpatia, cariera, libertatea si familia!

| baru a răspuns:

Salut, si La Multi Ani, sa fi fericita, sanatoasa, si tot ce este mai frumos in viata. Eu nu ma pot lauda. La mine totul functioneaza dupa alte reguli. Eu nu sarbatoresc ziua mea de nastere, nici nu ma intereseaza, ca sa nu stiu, cat de repede, trec anii Dar pentru tine, din tot sufletul meu La Multi Ani. Pa

| wolfer18 a răspuns:

Sa porti buletinul sanatoasa

| Kyzz a răspuns:

La multi anisori!

Am primit un laptop, scuter si baniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| mon@29 a răspuns:

Tre sa stie toata tara ca azi e ziua tha?laughingmareata esti doamnelaughing

| ancutsa410 a răspuns:

La multi ani!

| aиdяaaa●• a răspuns:

La multi ani!big hug
Iti faci buletinu'smug

| knnight a răspuns:

Lma:*

Take care of you:*!

| Alinu7 a răspuns:

La multi ani !

| FuunkiiieDoll a răspuns:

La multi ani! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Multi Anii!
si sa ai grija de tine!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! :*