| alecs94 a întrebat:

A cumparat cineva de pe site-ul asta http://vand-atv-ieftin.ro/index.html
ce parere aveti despre atv-urile de acolo?

6 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Nu e bun siteul! Nu sunt atv-urile asa cum scrie! Si sunt numai chinezarii nici decum din Germania! Bashanul nu e fabricat in Germania ci in China si nu e mai bun ca Linhai!

| emoboy a răspuns:

Aaa si apropo nu e niciunul 2011!

| BassHunter13 a răspuns:

NU cumpara atv de pe Site fantoma! Cumpara doar de la om de acasa sau unde sta! Face to face!

| alecs94 explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| mall a răspuns:

Eu am cumparat de acolo si merg foarte bine crede-ma pe mine care am cumparat plus pentru unele nu-ti trebuie carnet si nici nu-s scmpe... ti-l livreaza acasa...

| Ady00pk a răspuns:

Atv-urile sunt bune dar site-ul nu inspira credibilitate.happy