| Narcis2007 a întrebat:

A dat cineva de aici traseul de mai mult de 3 ori?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De 2 ori la masina, odata la camion, odata la autotren si odata la autobuz. Apoi iar de 2 ori la camion si autobuz pentru atestate si acum sant sofer imaginea demonstreaza, mi-au sters comentariile anterioare dar acum poate ma cred si adminii. Daca nu de aia nu mai pot laughing eu. 7 in total.

| viotedy a răspuns:

Stai linistit ca au dat altii si de mai multe ori.cunosc 2 cazuri-un tip a cazut de 4 ori, apoi a renuntat.si o tipa care a luat a 8-a oara, pica cand sala, cand orasul.