| anonim_4396 a întrebat:

A inceput sa troncane cumva ceva pe dreapta dar nu tot timpul si nu am joc la directie
Stie cineva ce ar putea fi?
Nu am lovit mai tare in gropi sau borduri doar cat am circulat normal pe asfalt romanesc
M-am ferit cat s-a putut

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Saca spui tu.Mai verifica si bratele alea sa nu fie bucsele alea crapate, rupte, dar trebuie sa urci masina pe lift

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca se aude cand vorezi atunci poate fi de la planetara, daca se aude si cand mergi drept, atunci poate sa fie rulmentu.Sa verifici trebuie ridicata pe lift si miscat de roata cu mana, asa vezi daca e rulmentu.
Sau cineva cu experienta, un mecanic daca conduce putin stie deja ce ar putea fi.

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Rulment nu e ca bocane în denivelări nu vibrează

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

Saca spui tu.Mai verifica si bratele alea sa nu fie bucsele alea crapate, rupte, dar trebuie sa urci masina pe lift

| KR0NSTADT a răspuns:

Sunetul vine de la planetară. Schimb-o.