| Ionut321123 a întrebat:

A mai cumparat cineva "economizorul de combustibil Fuelfree"? Chiar este bun cum se spune pe site-ul ala?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureala! Doar modificari ale motorului pot reduce cheltuiala dar reduc si puterea motorului. Anumite inventii ajuta la un cosum mai mic dar asta nu. Altfel nu se chinuiau oamenii sa faca masini hibride sau electrice.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Este un dispozitiv destinat posesorilor auto mai naivi si mai lenti la gandire.

| xSega a răspuns:

Nu e bun, sunt doar minciuni

| veronica0912 a răspuns:

E bun, dar motorul cu timpul o sa-ti dea de stire.