| led100 a întrebat:

Ai voie sa iti pui lumini albe la numarul de inmatriculare din spate? Sau trebuie omologate la rar?

Răspuns Câştigător
| IonutCiobanescu a răspuns:

Ai putea eventual să-i suni pe cei de la RAR și să întrebi. E cel mai sigur, că poate sunt multi care au făcut exact ca tine, și poliția nu au băgat de seamă și au scăpat basma curată, dar daca trebuie omologate și nu le omologhezi și ești norocos, ramai și fără talon.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai masina are altfel de lumini la numar? din ce stiu eu toate sunt albe

| led100 explică (pentru suntserios):

Luminile de la numarul de înmatriculare sunt galbene, nu albe, si eu vreau sa imi pun albe