| Hgo a întrebat:

Am 2 întrebări
1.am un modulator pentru muzica și Bluetooth la masina (Opel) și nu știu cum se comuta radioul ca sa se audă telefonul sau ce trebuie sa fac
2. Am înțeles că în fața frânei de mână exista un loc în care se poate introduce ceva tot pentru telefon, cum pot sa scot cheia aia de deasupra ei

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Faci asa:
1. conectezi modulatorul in locasul brichetei (priza 12V din masina)
2. conectezi telefonul la dispozitivul bluetooth (modulatorul)
3. setezi radioul pe frecventa afisata de modulator
4. pui muzica din telefon.

Cat despre localizarea locasului pentru bricheta, spune ce model de Opel ai.

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Trebuie sa aibă un buton de "mode" sau ceva de genul care pornește bluetooth-ul, iar dacă nu are înseamnă că e nevoie sa fii puțin Dexter și să îi iei toate setările la rând până dai de bluetooth.