| danbubu a întrebat:

Am cumparat un Ford Fiesta an 98 iar casetofonul este blocat, scrie Locked 13..am inteles ca trebuie dus la un atelier specializat. exista o alta metoda sa imi dea pe ecran introducerea codului?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mergi la Ford si iti spun ei ce cod are casetofonul.Acum nu stiu daca or sati ia bani dar banui ca da.Ei pun masina la computer si afla ce cod are casetofonul.Dar daca o sati ia bani naspa.Alta metoda ar fi trebuie sa ai cartea masinii si acolo aveai trecut si codul de la casetofon.Cam astea sint metodele.

| claudiuGL1 a răspuns:

Casetofonul este codat, iti trebuie codul lui, daca nu-l ai, e nasol, mai bine ti-l schimbi.iti pui ceva mai smecher