| oPunkko a întrebat:

Am deja o programare la traseu peste o lună de acum.
Nu am primit o confirmare pe email sau telefon. Este în regulă?
Și dacă am pierdut dosarul cu programarea deja făcută, ce pot să fac?

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Mai repeti mult intrebarea? Asteapta un raspuns la precedenta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu vei primi nici o confirmare pe email sau telefon de la Politie, daca stii ca ti-ai facut-o era datoria ta sa memorezi ziua ori sa ti-o notezi undeva.

Iar daca ti-ai pierdut dosarul, atunci pune mana si fa-ti altul, ca nu poti intra la testare fara dosar.