| marinel24p a întrebat:

Am facut astazi o prostie...
Eram la o trecere de pietoni, imi bateau rau de tot soarele in ochi si am trecut pe trecere cu pietoni in stanga mea, iar in spatele meu se aflau 2 echipaje de politie.Nu m-au oprit si n-au facut nimic. Mai am ce sa patesc?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te-au oprit, probabil ca ai scapat, dar nu ai scuze ca nu ai vazut de soare, ca-ti pierzi instantaneu permisul, mai ales daca ai pieton pe trecere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa mai patesti, nu te au oprit, ai scăpat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te-ar fi oprit pe loc, daca voiau sa te sanctioneze. Nu prea mai ai ce pati.

| ReddY25 a răspuns:

Nu,stai calm

| ioana748 a răspuns:

Probabil ca nu, dar incearca sa porti ochelari de soare.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă nu te-au oprit polițiștii nu plătești nimic.