| Levi123 a întrebat:

Am facut recent unghiul de fuga la masina,tipu a facut proba si a constatat ca volanu trage spre stanga,mi-a spus sa pun putin lichid de frana la flansa de la amortizor din fata,ca e posibil sa-si revina, ce sfatuiti sa fac?

5 răspunsuri:
| kalasnicov22 a răspuns:

Eu am facut geometria la un atelier si tragea tot stanga dupa aceea am fost la alt atelier si a rezolvat-o, avea ceva la puntea spate.
Mecanicii nostri sunt scoliti f pe unde au putut vai de mama lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te duci la un service mai ok

| Batmanel a răspuns:

Schimbi cu ceva nou.

| mihai69 a răspuns:

Să mergi la un service autorizat de marcă.

| sweetys a răspuns:

Mergi la alt mecanic