| Sergiu12345678903638283 a întrebat:

Am facut un mic accident, am discutat, am facut amiabil dar intrebarea mea este urmatoarea. Dupa completarea amiabilului eu mai am asigurarea valabila pana la data expirarii sau nu mai este valabila?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Contractul de asigurare este valabil pana la data expirarii. Fiind vinovat de accident la asigurarea urmatoare vei plati ceva mai mult, fiind incadrat intr-o clasa de malus.

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Asigurarea ta e valabila in continuare, pana la data expirării.