| Kys2000 a întrebat:

Am fost plecat 3 zile si masina a stat stationata acasa, cand am venit am gasit o urma sub masina pe partea dreapta aproape de portiera, de apa cred, nu miroasea a nimic. Antigel vad ca nu pierde, ce poate sa fie?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tu nu stii, noi de unde crezi ca putem sti?

| Kys2000 explică (pentru darrio2007):

Pai nu știu intreb si eu de asta exista site-ul, am mai vazut si eu scurgeri de ulei, lichid de parbriz etc dar in fata aproape de bara nu in dreapta langa portiera pasagerului.

| darrio2007 a răspuns (pentru Kys2000):

Inteleg dar nu spui daca o ai garaj sau o tii in curte, neacoperită.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A plouat mult zilele astea

| relian a răspuns:

Cind ai mers cu ea inainte sa pleci, ai folosit Aerul Conditionat, cand ai oprit, apa sa scurs acolo, cam aia e tot.Cam in zona aia se scurge apa din condens de la AC.

| Holiday a răspuns:

A facut pipi un caine.

| DonMoldo a răspuns:

Ai folosit ac ul recent? poate a facut condens e complet normal nu ai nimic la masina