| RayGus a întrebat:

Am nevoie de niște mici informați, am cumpărat o mașină de la un fel de firma care se ocupa cu adus mașini sh etc. Chestia e ca, am primit factura cu stampila în 3 exemplare, fiscal, certificat de înmatriculare, cartea mașini cam tot ce tine de mașină, vreau sa o transcriu, am nevoie de ceva completări pe talon sau ceva de genul de la proprietar?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e obligatoriu. Daca ai restul de acte ești ok.

| sierra1 a răspuns:

Factura e actul tău de proprietate - fă-i RAR-ul dacă nu are!